ساعت کار رستوران

ناهـــــــــار :  15:30- 11:30

شـــــــــام :  22:30 - 18:30

تلــفن رزرو :  33330552-028

متن مصاحبه مدیریت رستوران با روزنامه ولایت قزوین

حضور جمعی از مقامات استان در مراسم افتتاحیه

 

سعید زنجانچی نیکو، مدیر و موسس رستوران شانی قزوین:

بوفه صبحانه مجلل در رستوران شانی برای تمام سلیقه ها تدارک دیده شده است

یکی ازاهداف رستوران شانی ، سرو غذای سالم و بهداشتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه می باشد

اشاره:

به مناسبت ایام ا...دهه فجر، صبح شنبه هجدهم بهمن ماه سال جاری ، با حضورآقایان مرتضی روزبه استاندارمحترم قزوین ، مهندس نصرتی ، شهردارمحترم قزوین ، مهندس کشاورز قاسمی رئیس محترم اتاق بازرگانی قزوین ، جمعی ازمعاونین استانداری قزوین و مدیران شهری ،بوفه صبحانه مجلل رستوران شانی قزوین رسما افتتاح گردید.

به همین مناسبت گفتگویی با آقای سعید زنجانچی نیکو ، مدیریت رستوران شانی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:

درابتدا بفرمائید رستوران شانی چگونه آغاز به کارکرد؟q

رستوران شانی در نهم شهریور ماه سال 92 مصادف با روز قزوین توسط بخش خصوصی استان افتتاح گردید.

یکی ازاهداف بنده در راه اندازی رستوران شانی سرو غذای سالم و بهداشتی با استفاده ازمواد اولیه مرغوب و تازه بود . شانی یکی ازمعدود رستورانهای شهرقزوین می باشد که درآن از حضور مستمر کارشناس ارشد بهداشت برای کنترل فرایندهای نگهداری ، آماده سازی و پخت استفاده می شود.

ازمزیتهای رستوران شانی که آن را از رستورانهای دیگرمتمایز می نماید ؛ استفاده ازامکانات وادوات مدرن آماده سازی و پخت غذا می باشد .

از چه دستگاه هایی در این رستوران استفاده می کنید؟q

دستگاه پخت آون کانوکشن فاگور ساخت اسپانیا با قابلیت پخت غذا درحرارت و بخار برای اولین بار درسطح استان قزوین مورد استفاده قرارگرفته است.

اجاق گاز و فرامپریال و ماشین ظرف شویی ازتی ساخت ترکیه ازدیگردستگاه های مورد استفاده ماست.

ضمنا برای اولین بار در قزوین بسته بندی غذای بیرون بر شانی با استفاده از دستگاه شیرینگ پک انجام می گیرد و ظروف مورد استفاده ما از جنس آلومینیوم استاندارد می باشد.همچنین جهت تهیه سالاد از خلال کن ساخت اسپانیا استفاده می نماییم تا حد المقدور این فرآیند بدون دخالت دست انجام گردد.

چگونه به ایده راه اندازی بوفه مجلل صبحانه دررستوران شانی رسیدید؟ q

ایده راه اندازی یک بوفه مجلل برای صبحانه همیشه درذهن بنده بود ، چرا که در شهر قزوین محل مناسبی برای پذیرایی تشریفاتی صبحانه وجود نداشت و برای شهروندان ومسافران عزیز این خلا کاملا محسوس بود . اینکه چرا ما بوفه باز را که در آن هرشخص هرمقدار که دوست دارد ازانواع نوشیدنی ها وغذاها میل می نماید (سلف سرویس) انتخاب کردیم به اهمیت وعده غذایی صبحانه باز می گردد. مطالعات نشان داده است خوردن صبحانه خوب و کامل به بهبود عملکرد مغز و پایین آمدن سطح کلسترول خون کمک شایانی می نماید خوردن یک وعده صبحانه کامل علاوه بر کنترل وزن باعث تندرستی و شادابی هم می شود . در تهیه منوی صبحانه سعی شده است برای هرسلیقه ای صبحانه تدارک دیده شود و ما در این راستا ازمجرب ترین پرسنل بومی و غیر بومی بهره برده ایم.

تا کنون موفق به کسب چه جوایزی شده اید؟ q

درسومین گردهمایی کشوری مدیران چرخه تامین غذا و رستورانها که با رویکرد کنترل کیفیت مواد غذایی و رعایت حقوق مصرف کننده درشانزدهم اسفند ماه سال 1392 در مرکز همایشهای بین المللی صدا وسیما برگزارگردید رستوران شانی قزوین موفق به کسب لوح تقدیر وتندیس رستوران برگزیده گردید .

همچنین در سمینار کشوری تغذیه و میان وعده سالم که آذر ماه امسال با حضور مسئولین معاونت غذا و داروی کشور برگزارگردید نیز از رستوران شانی با اهدای لوح و تندیس ، تقدیر به عمل آمد .

لطفا دیدگاه شانی را نسبت به ویژگی های یک رستوران ایده آل بیان کنید .q

برای ما چهار فاکتور ایمنی غذایی ، ارزش تغذیه ای و ویژگی های حسی و سهولت مصرف در اولویت بوده است ؛ در همین راستا عدم استفاده از رنگ و یا عدم استفاده از روغن های جامد ، استفاده از برنج صد در صد ایرانی ، بهره گیری از گوشت و سبزیجات تازه در دستور کار ما قرار دارد که کامل کننده لذت از یک رستوران استاندارد با پذیرایی گرم و صمیمی مهمانداران ما خواهد بود.


 

 

برای اولین بار در قزوین

بوفه صبحانه مجلل در رستوران شانی

ساعت پذیرایی:

7.30 صبح الی 10.30 همه روزه

نشانی:

قزوین -خیابان فلسطین غربی- مجتمع تجاری، اداری داریوش

تلفن: 33330552

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت